Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

До дня Св. Миколая Чудотворця

Напередодні дня Св. Миколая Чудотворця Архиєпископа Мирлікійського у м. Севастополі на базі Військової Академії ВМС ЗСУ ім. П. С. Нахімова відбулися урочистості пов’язані з цим святом, які для курсантів організувала УГКЦ, Департамент Патріаршої Курії у справах душ пастирства силових структур України в лиці військового капелана для ВМС ЗСУ ієрея Миколи Квича.
Курсанти військово–морського коледжу старшинського складу Академії військово – морських сил ім. П.С. Нахімова та ліцеїсти військово-морського ліцею мали можливість переглянути документальний фільм «Св. Миколай Чудотворець», що дало можливість поглибити знання про постать Святителя Миколая та прийняли привітання і побажання від військового капелана. Після перегляду усі присутні поласували солодкими подарунками на фуршеті. У ніч напередодні свята ліцеїсти, курсанти коледжу та службовці за контрактом, що проходять курси підготовки старшинського складу, курсанти Військової Академії та матроси ланки навчальних плавзасобів, отримали подарунки та іконки з зображенням Святителя Миколая, що є покровителем мореплавців.***

19 грудня у Севастополі громада святкувала свято приурочене одному з найшанованіших святих, покровителя мореплавців, Святого Миколая Чудотворця Архиєпископа Мирлікійського. Після Божественної Літургії усі присутні, а особливо діти взяли участь у святковому дійстві з присутністю самого Миколая, в якому на честь Святого лунали пісні, вірші, загадки... На завершення усі діти отримали подарунки від Святого Миколая, який пообіцяв на наступний рік потішити малят знову своєю присутністю.

Адміністрування - Микола Владзімірський