Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"

РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ КРИМЧАН

Протягом трьох днів з 06.V. по 08.V.2010 р. Б. в м. Алупка проходили реколекції (духовні вправи) для священиків та їхніх родин, які душпастирюють в Автономній республіці Крим та м. Севастополі. На цих територіях священикам приходиться активно трудитися, окормлюючи душпастирською опікою усіх, що бажають віднайти Божу благодать.

За традицією священики Кримського деканату кожного місяця зустрічаються почергово на різних парафіях, які входять до даного протопресвітерства. Цього разу це не були чергові збори, а реколекції які проводив доктор канонічного права отець Роман Шафран з м. Львова.

Реколекції розпочалися в четвер з Молебню до Пресвятої Богородиці який очолив Екзарх Одесько-Кримський Василь Івасюк. На місіях в Криму брали участь сестри монахині Дарія (ЧСВВ) та Захарія (ЧСВВ) з м. Львова, які зосередили свою працю на катехизації дітей. У суботу на передодні дня Матері стараннями сестер діти вітали усіх присутніх матерів з їхнім Святом, а дарунками для них були молитва, пісні, вірші і звичайно квіти зроблені самими дітьми.

8 травня в суботу по завершенні реколекцій відбулися також збори духовенства Кримського деканату на яких розглядалися спільні проблеми і труднощі та плани у подальшій душпастирській праці.

Прес-служба Кримського деканату.

Адміністрування - Микола Владзімірський