Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


ЩИРА ПОДЯКА

З трохи запізнілою подякою хочемо звернутись до семінаристів духовної семінарії селища Рудного, які приїхали до нас у Севастополь на Трійцю.

Не можемо забути той ранок на берзі моря серед мурів історичного Херсонеса, де прийняв хрещення Володимир. Та це не перша служба Божа, яку нам відправили вихованці духовної семінарії. Перша була на Великдень цього року.

Зворушені севастопольці дякували священикові Роману Мірчуку та семінаристам, запрошували приїхати ще. Просили охрестити діточок своїх, і їм не відмовили. Я одна з тих, хто в ті дні був найщасливішим: моя шестимісячна онука Ольга була охрещена, хрещеним батьком її став майбутній священик Зиновій Максимів.

Наступного дня своїх відвідин гості мали екскурсію по місту, відвідали історичну панораму, а також зустрілися з українцями у Криму в товаристві «Просвіта». Від усього товариства щира подяка ректору духовної семінарії Святого Духа Юліану Вороновському, організатору поїздки семінаристу Михайлові Бачинському і всім, хто взяв участь у цих святах. Вдячні й отцеві Йосифу з церкви св. Михайла та бібліотеці семінарії за релігійну літературу. Отцеві Севастіану, що з Сокальщини, також просимо передати теплі слова подяки за його внесок у цю добру справу. Щаслива львівська сторона, що має таких добрих священиків і поділилася тим щастям з нами.

Богдана ПРОЦАК,
член товариства «Просвіта»,
м. Севастополь

Газета «За вільну Україну»,
15 серпня 1992 р.


Адміністрування - Микола Владзімірський