Українська Греко-Католицька Церква в Севастополі

 

Вступне слово
Коротка історія
Наші мрії
Про наших святих
Галерея
Про нас пишуть
Наші благодійники
Гостьова книга
Контакти
 


Стежки

Українське життя в Севастополі

газета "Кримська світлиця"


КВІТИ САЙГАЙДАЧНОМУ

У Севастополі 28 липня 2012 р. з нагоди святкування 21-ї річниці Військово-Морських Сил Збройних Сил України біля памятника славетному флотоводцю України Петру Сагайдачному на проспекті Античний, що в р-ні бухти “Омега” відбулось покладання вінків і квітів до пам’ятника.

У церемонії взяли участь командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Юрій Ільїн, керівний та командний склад вітчизняного військового флоту, представники Адміністрації Президента України, шефських делегацій з регіонів України, флотських ветеранських організацій, громадськість. Духовенство представляли військовий капелан ієрей Микола (УГКЦ), ієрей Ян (РКЦ), пастор Віктор (УЛЦ) та представники духовенства мусульманської спільноти, які спільною молитвою молилися за Український флот, захисників, що стоять на захисті рубежів нашої Батьківщини.

Після цього представники Севастопольської організації Спілка офіцерів України поклали квіти до памятного знаку з нагоди 10-річниці відновлення ВМС ЗСУ на пр. Нахімова та у молитві помянули усіх загиблих військового українського флоту.

Адміністрування - Микола Владзімірський